Sapık avukat Feyza Altun’dan İslam’a hakaret! Sapık avukat Feyza Altun’dan İslam’a hakaret!

Kemalist rejim tüm baskısıyla Müslümanları tek tek avlamaya devam ediyor. İktidarda güya Müslümanlar olduğu halde, rejimin zulüm kanuna CHP'den daha çok sahip çıkıyor. 28 Şubat’ı aratmamacasına tüm kolluk kuvvetleri, jandarmaları, savcıları, mahkemeleri 5816 sayılı zulüm kanunu için seferber eden iktidar, Batıcı laik rejim ve unsurlarına dair ağzını açan herkesi ters kelepçe ile anında gözaltına alıp, anında cezaevine gönderiyor.

"Üzerine oturmak istersen Kur'an-ı Kerim de var" diyen ve camide alkol aldığı fotoğrafı paylaşıp İslami değerlerle alay eden alçak Safa Yasin Özbakır, Antalya'daki bir lisede Kur'an-ı Kerim'e tekme atan genç, İzmir'in Çiğli ilçesinde içki sofrasında Kur'an-ı Kerim'i yırtıp ateşe veren 2 alçak ve daha onlarca dini alaya alan, Allah’a ve Peygambere hakaret eden alçaklara karşı işlenmeyen “hukuk”, Mustafa Kemal’in gölgesinden geçildiği anda işlenmeye başlıyor.

"Kafire rahmet okunmaz" dediği için Ahmet Bostancı isimli bir genç ters kelepçe ile gözaltına alınıp tutuklandı.

Sosyal medya hesabından “Filistin de bizim toprağımızdı. Laikliği getiren köpekler kaybetti o toprakları.” diyen esnaf Hacı Mustafa Atmaca tutuklanmak üzere gözaltına alındı.

Ve daha yüzlerce Müslüman, bu zulüm kanunu sebebiyle cezaevinde…

Anlaşılıyor ki, bu çürümekte olan Kemalist rejim de, hukuk da Müslümanları değil Kemalistleri besliyor. Kemalizme payandalık yapan Müslüman görünümlü münafık hocalar, profesörler, tarihçiler ise bu zulmün devam etmesine sebep oluyor.

Batıcı Kemalist rejim gençleri tek tek avlarken, bu ülkenin Müslüman yazarları, aydınları, profesörleri, akademisyenleri, hocaları, vaizleri ise kendi ülkesinde kendilerine biçilen bu parya muamelesine ses çıkaramıyor. Kürsülerden suya sabuna dokunmayan mevzularla milletin şuurlarını iğdiş etmeye devam ediyor.

STK’lar, bu zulüm kanunu ortadan kaldırılması için birleşmeli ve toplumu da bu hususta hareketlendirmeli.

İktidar sahipleri de bilsinler ki, ne yaparsanız yapın; bu toprakların gerçek sahibi Müslüman Anadolu, Mustafa Kemal'i de Kemalizm'i de Kemazlim'in unsurlarını da sevmeyecek!