Orta Doğu ve Teknik Üniversitesi'nden mezun olan bazı ahlaksız öğrenciler "Odtufans" isimli bir web sitesi kurdu. Öğrencilerin açtığı sitede, belirli bağış miktarına ulaşıldıkça sansürlü çıplak görüntüler sansürsüz bir şekilde yayınlanıyor.

Para için namuslarını satan bu fahişeler, sitenin girişinde, kadınların kendi bedenlerini istediği gibi kullanabileceğini vurguluyor ve “Bu site ile kadın bedeninin politikleştirilmesine karşı bilinçlendirme kampanyası yapıyoruz. Kadın kendi bedeni üzerindeki tek karar merciidir. Bedenin politikleştirilmesine ve sansürlenmesine karşıyız.” gibi absürtçe bir ifade kullanıyor. 

Halk artık iktidardan maddi hizmet istemiyor, ahlaki hizmet istiyor. Memleket elden gidiyor ama iktidar hala, yol, köprü, bina derdine düşmüş. ODTÜ gibi ahlaksızlığın üretildiği, eğitimle hiçbir alakasının kalmadığı, memlekete hain ve ajan yetiştiren, ahlâksızlık pompalayan yerlerin ciddi bir şekilde tetkik ve teftiş edilmesi, ahlaksızlığa meydan verilmemesi gerekmiyor mu? İktidar kumdan, çakıldan, çimentodan başını kaldırıp bir de buradaki vahim durumu görmeli!

Bunun ise, mevcut Batıcı düzende mümkün olamayacağı aşikâr. Sistem yerinde durdukça sadece ODTÜ üzerinden bir temizlik operasyonu yapmaya kalkmak bataklıkta sinek avlamaktan başka bir mânâya gelmeyecektir.