İşgalci Yahudiler, Hamas roketlerinden kaçacak delik arıyor!

Tel Aviv'de bulunan yasa dışı yerleşkelerde ikamet eden Yahudi yerleşimciler, Gazze'den atılan füze ve roketlerden korunmak için Batı Şeria'ya göç etmeye başladı.

Ortadoğu 19.05.2021, 14:12
İşgalci Yahudiler, Hamas roketlerinden kaçacak delik arıyor!

Akka Haber Ajansı’nın yayınladığı habere göre, Tel Aviv'de bulunan yasa dışı yerleşkelerde ikamet eden Yahudi yerleşimciler, Gazze'den atılan füze ve roketlerden korunmak için Batı Şeria'ya göç etmeye başladı.

Yerleşimcilerin, korktukları için Tel Aviv'den kaçmalarının bugün de devam ettiğine dikkat çeken Akka Haber Ajansı, görgü tanıklarına dayandırdığı bilgilerde, birçok işgalci yerleşimcinin, Tel Aviv'deki istikrarsızlık nedeniyle Batı Şeria’daki Beyt Hurun ve Cefeat Zeif yerleşim bölgelerinde ev kiraladıklarını kaydetti

Bilindiği üzere Hamas'ın askeri kanadı olan Kassam Tugayları, işgalcilerin Gazze'ye barbarca saldırmalarını ve sivil Filistin halkına yönelik katliamlarını sürdürdüğü müddetçe Tel Aviv'i sürekli füzelerle hedef alacaklarını açıklamıştı.

Ayrıca Filistin’deki direniş güçleri, İsrail saldırılarının sürdürülmesi halinde verecekleri karşılığın da sertleşeceğini bildiriyor.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 30 Ocak 2023
İmsak 06:43
Güneş 08:10
Öğle 13:22
İkindi 16:00
Akşam 18:24
Yatsı 19:47
Günün Karikatürü Tümü