Tokat’ta bir hastanede görevli Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doktor Mustafa Çağlar B.'nin iddialarına göre, eşi Ece B.’nin yalnız olduğunu düşündüğü Ankara Yenimahalle’deki evine 24 Eylül 2023’te tarihinde gece 02.00 sıralarında geldi. Kapının önünden evin içinden eşinin ve başka bir erkeğin seslerini duyunca  aldatıldığını düşünen Dr. Mustafa Çağlar B. önce polisleri ardından dayısı Ali Ekber B. ve arkadaşları Gürkan İ. Binbaşı F.D.’yi de aradı.

Polisleri bekledikleri sırada yakınlarıyla içeri giren Mustafa Çağlar B. eşi Ece B.’yi Eyüp Ç.Z  ile kendi yataklarında zina halinde yakaladı. Bu sırada yataktaki Eyüp Ç. Z. evden ayrılmaya çalıştı. Ancak Ece B’nin kocası Mustafa Çağlar B. buna engel oldu. 

Yaklaşık bir dakika sonra arkadaşı Gürkan İş polislerle eve geldi. Polis ekiplerine olayı anlatan Mustafa Çağlar B.’nin şikâyetçi olduğunu belirtmesiyle Tokat’ta bir başka hastanede ortopedi uzmanı olan Eyüp Ç. Z. polisler tarafından Şentepe Karakolu’na götürüldü. Ancak iddialara göre eşini zinada basan Mustafa Çağlar B. Ve arkadaşları karakola gittiklerinde Eyüp Ç. Z. ve Ece B. ‘nin karakolda olmadıklarını gördüler.

Gece yaşanan bu olayın ardından ertesi gün Ece B. Kocası Mustafa Çağlar B’ye boşanma davası açtı. Aynı gün Mustafa Çağlar B. de eşine karşı zina nedeniyle karşı boşanma davası açtı.

Hamas ve Fetih Hareketi Rusya’da görüşecek Hamas ve Fetih Hareketi Rusya’da görüşecek

Kaynak: patronlardunyasi.com /Burak ARTUNER