Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan Alaettin Kurt Anadolu Lisesi’nde önceki gün okul yönetimi tarafından bahçede mezuniyet töreni düzenlendi. Velileriyle birlikte okula gelen bazı kız öğrenciler giydikleri uygunsuz kıyafetler sebebiyle törene alınmadığı iddia edildi.

Kaç şişe içtin Ahmet?

Genel Yayın Yönetmeni olduğu Hürriyet’te fuhuş albümcülüğüne level atlatan Ahmet Hakan ise bu tabiî vaziyeti gazetesinde öncelikli gündem maddesi haline getirdiği gibi köşesinde bu hadise için “28 Şubat’ı yeniden hortlatma çabası” diye değerlendirip, okul müdürünün bu davranışının FETÖ zihniyetine işaret ettiğini söyleyerek hakkında bir soruşturma başlatılmasını talep etti. Türkiye’de tüm Müslümanlar bilir ki, FETÖ, İslâm ile küfrü mezcetme projesidir ve Ahmet Hakan bu zihniyetin en önde koşan, bayrak taşıyanıdır. Soralım Ahmet Hakan’a, okulda, başörtüsüyle çıplaklığın aynı hürriyet paydasında olduğunu iddia etmek için kaç şişe şarap içtin? Keleşe bak, 28 Şubat’ta her türkü sırnaşıklığı yapacak, sonra bugün de başörtüler ile çıplaklara bar taburesi üstünde yer göstermeye kalkacak.

Ak Parti İktidarlarının Eseri

Yirmi seneyi aşkın süredir seküler politikaları hunharca uygulayan ve toplumun dokusunu bozan iktidar, anaokullarından başlayarak üniversitelere kadar, birçoğu da millî eğitime bağlı okul yönetimlerinin marifetiyle sergilenen rezilliklerin baş müsebbibidir. Biz, bu çocuklarda hiçbir kabahat görmüyoruz. Toplum son 20 senede Ak Parti’nin şuursuz ekonomi, eğitim ve kültür politikalarıyla dönüştürüldü ve sonunda bilhassa genç nesilde karşımıza Ak Parti imalatı bir Frankensteinlar sürüsü çıktı. Okulun, öğrencinin ne olduğunu; öğrencinin ise okulun ne olduğunu bilmemesi kimin suçu?

İsrail ordusuna katılan çifte vatandaşlar hakkında soruşturma başlatıldı! İsrail ordusuna katılan çifte vatandaşlar hakkında soruşturma başlatıldı!

Batıcılar Batıya Şirk Koşuyorlar!

Ayrıca hiçbir kültür ve ahlâktan nasibi olmayan, İslâm’a da Batıya da yabancı Kemalistler, cereyan eden hadiseye bakıp kıyameti kopartıyorlar. İktidar ise kendi müsebbibi olduğu sistem ve nesil dolayısıyla çıkıp, “öğrenmek isteyen okula gelsin, soyunmak isteyen için pavyonlar açık” diyemiyor.

Bir diğer taraftan, Batı’nın her yerinde kılık kıyafet yönetmeliği işlerken, Batıcıların bu tavrı olsa olsa şirktir. Tövbe etmeli ve iman tazelemelidirler.

***

Tabiî olanın anormal karşılandığı bir düzende yaşamak zorunda değiliz. Her fırsatta layık oldukları için aşağıladığımız kâfir memleketlerinde bile en azından tutarlı bir normal var. Mevcut garabet sürdürülemez.

M. Taha İnci