İstanbul Valiliği, “Onur Yürüyüşü” adı altında LGBT yürüyüşlerine hiçbir şekilde izin verilmeyeceğini duyurduğu halde, sapıklar, yürüyüşlerini Bağdat Caddesi'nde yaptı.

Senelerdir Taksim’de yapılmak istenen gösteriler emniyet güçleri tarafından engelleniyor ve bu durum toplumun akıl ve ruh sağlığı yerindeki kahir ekseriyeti tarafından aile başta olmak üzere gençliğin korunması şeklinde değerlendiriliyor ve memnuniyet veriyordu.

Bu sene sapkınlığın yürüyüşü Taksim’de değil de Bağdat Caddesi’nde yapılınca görüldü ki, ne aile, ne gençlik iktidarın umurunda bile değişmiş. Kaç senedir izlediğimiz görüntüleri doğuran saik, iktidarın Taksim’de eylem yaptırmam inadından başka bir şey değilmiş. Bir taraftan gençlik elden gidiyor, diğer taraftan aile müessesesi yok oluyor ve öte yandan nüfus artışı durma noktasına kadar geldi diye iktidarın yaptığı konuşmalar sırf lafmış. Toplumumuz dün olduğu gibi bugün de kimsenin umurunda değilmiş.

Sapıkların azmasına iktidar zemin hazırlıyor

LGBTQ+ hareketi, "yaşam hakkı" iddiasının çok ötesine geçerek küresel bir ideolojiye dönüşmüş vaziyette. Bu ideoloji, ailenin tanımını değiştirmeyi ve pedofiliyi normalleştirmeyi hedefliyor. Batı ülkeleri, eğitim sistemlerini bu ideolojiye göre yeniden yapılandırırken, iktidar da bu dönüşüme zemin hazırlıyor. Türkiye'de bir türlü kapatılmayan ve dışarıdan fonlanarak milletin zihnini iğdiş etmeye çalışan LGBT lobisi, okullarda da son sürat faaliyetlerini sürdürüyor.

Amaç cinsiyetsizleştirmek

LGBT lobisi, "toplumsal cinsiyet eşitliği" gibi kavramları kullanarak gençleri cinsiyetsizleştirmeyi ve eşcinselliğe yönlendirmeyi amaçlıyor. Bu durum, gençler arasında cinsiyet değiştirme isteğinin artmasına ve nesillerin cinsel kaosa sürüklenmesine yol açıyor.

İktidar samimi değil!

LGBT propagandasına karşı millet tarafından toplanan 150 bin imza Meclis'e sunulmuş ve LGBT örgütlerinin faaliyetlerinin yasaklanması ve anayasal düzenlemeler yoluyla ailenin korunması talep edilmişti. Aile ve toplumsal değerleri tehdit eden LGBT için hiçbir şey yapılmadığı gibi, sapkınların yürüyüşüne de engel olunmadı.

İsrail ordusuna katılan çifte vatandaşlar hakkında soruşturma başlatıldı! İsrail ordusuna katılan çifte vatandaşlar hakkında soruşturma başlatıldı!

Milletin değerlerine sahip çıkma sözü vererek iktidara gelenler, milletin öz değerlerine ihanet ediyor.

Baran Degisi