Bugün Türkiye ve Katar başta olmak üzere İslam dünyası, Gazze'ye her türlü lojistik desteği gereğinden fazla vermek için çabalamalı ve diğer kukla yönetimleri de buna zorlamalıdır. HAMAS'a destek İsrail'i yok etmek için yeterlidir

1. İsrail artık varlık gösteremeyecek ve Siyonist Yahudi Ortadoğu'da duramayacak. 

Batı, içinde bir ur gibi kendini kemiren, halkın gelirini faizle, tefecilikle sömüren, ekonomisini eline geçiren ve istediği gibi manipüle eden   Siyonist Yahudi çıfıtını defalarca sürgün ederek, içinden kusarak uzaklaştırdı. Bu kan emici, vicdan, ahlak ve haysiyet yoksunu Siyonistlere (Siyonist olmayan kendi halinde Yahudi'ye, Musevi'ye sözümüz yok) dünyada yer aradı. Madakaskar adasını, Yeni Zelanda'yı, Filipinleri vs düşündü. Ama Batı'nın ve Rusya'nın kendilerini ya yok edeceğini ya da dünyanın bir ucuna süreceğini fark eden Siyonistler, 1.Dünya Savaşı'nda İngilizleri finanse ettiler ve İngilizlere "Bizi Filistin'e yerleştir." teklifinde bulundular. İngilizlerin himayesine girdiler. Bu teklif İngiliz gavurunun işine geldi ve Yahudileri oraya taşımaya başladı. Böylece Yahudi Siyonistler, Filistin'e yerleştiler. O gün bugündür, dünyayı sömürüp işgali genişletip Filistinlileri katlediyorlar. 

İngilizler bunları himaye ediyor. Bu Siyonist Yahudiler de ABD'yi GOLEM (Talmut'ta kendilerine hizmetçi olarak verildiği söylenen, her dediklerini yapan olağanüstü güçlü ebleh köle) olarak kullandılar ve kullanıyorlar. Yıllardır, ele geçirdikleri, bakın ele geçirdikleri diyorum, bu lanetli kavim bir şey üretmez, bir emek vermez. Bir şeyler icat eden, üreten ve artık tekeri dönmeye başlayan firma, kuruluş vs ne bulursa satın alır, bedavadan onun sahibi olur. Böylece güç elde ederler. Sonra da bu güçle hareket ederler. 

Basın-yayında, teknolojide vs hep böyle olmuştur. Bunları ele geçirince de sanatından basınına, düşünce kuruluşlarından akademik çevresine, vakıflarından siyasetine kadar herkesi kullanıp bir algı yönetimiyle güçlü, yenilmez, heyulayi ve dünyayı avucunun içi gibi bilen gibi bir imaj oluşturdular, korku saldılar. 

Ama Şeyh Ahmet Yasin merhumun imanı tam, bu çağın haysiyet timsali yiğitleri olan HAMAS, Siyonist katil çete İsrail'in bu imajını yerle bir etti. Bu işgalci Siyonist Yahudi'ye iliklerine kadar korkuyu hissettirdi. Kuduz köpek gibi saldırıp katliam yapması onu kurtaramayacak. Yok olup gidecek. Bu sonun başlagıcı. Bugün Filistin bunu yapamasa da bölge halkları bunu yapacaklar. Yapmak mecburiyetinde kalacaklar. Bölgedeki yöneticisi kukla devletçikler bu meselede taraf olmak mecburiyetinde kalacaklar. Halkları, bu kuklaları bu işe bulaşmaya mecbur edecekler ve İsrail, yok olacak. 

Bu lanetlenmiş Siyonistler, artık Ortadoğu'da duramaz, durdurulmayacaktır. Ok yaydan çıkmış, geri dönüşü olmayan bir yola girilmiştir. Bugün değil yarın, yarın değil öbür gün bu topraklardan sürülecektir. 

Bu çıfıt, Siyonist sürüsünün arkasında duran her yeri karıştırıp kan döktürerek beslenen İngiliz gavuruna ve Siyonist İsrail'in GOLEM'i ABD'ye sesleniyoruz:

Bu lanetli Siyonist topluluğu bir an önce buradan alıp götürün. ABD'deye mi götürürsünüz (bizim tavsiyemiz bu. Meksika-ABD sınırında ya da Alaska’da bir yere yerleştirmeniz), Grönland adasına mı götürürsünüz, Avusturalya'ya mı götürürsünüz? Bilmeyiz. Ama yok olmalarını istemiyorsanız bunları bir an önce götürün. 

Artık bu Siyonist katil, soykırımcı çete burada barınamaz, barınamayacak.

2. Çok önemli bir husus var: 

Ümmet'in izzeti, yiğitliğin, ölümü öldürmüş olmanın mücessem hâli HAMAS'ın soylu direnişinin, mücadelesinin kirletilmesi.

Siyonist, soykırımcı, sırtlan çetesi İsrail'in kaybettiğini (kaybedecek Allah'ın izniyle) gören ŞİA sapkınlarının bu mücadeleye leke düşürmesi. Siyonist İsrail kadar kirli, habis bu sapkınlar, İsrail'in kaybettiğini görür görmez İsrail'e savaş açıyormuş rolüne bürünüp, Hizbullah aracılığı ile İsrail'e füze atışları yaptırması. Bunu şimdi de ara ara yaptırıp bu ihtimale oynadığını görmemek aptallık olur. Halbuki sus pus oldu ve Hizbullah'a ciddi hiçbir saldırı da yaptırmadı. İsrail, Şam, Halep Havaalanlarını bombaladı gıkı çıkmadı.  Ama sonunda bu işin üstüne konmaya çalışacaktır. Buna izin vermemeliyiz ve basın yayın yoluyla ipliklerini pazara çıkarmalıyız.

3. Bugün Türkiye ve Katar başta olmak üzere İslam dünyası, Gazze'ye her türlü lojistik desteği gereğinden fazla vermek için çabalamalı ve diğer kukla yönetimleri de buna zorlamalıdır.

HAMAS'a destek İsrail'i yok etmek için yeterlidir. Bunun için mücadelede HAMAS'ın her neye ihtiyacı varsa bu sağlanmalı, onlara ulaştırılmalı.