Gazze milyonlarca mültecinin yaşadığı bir şehir. Sadece Filistin'deki mahkumları Gazze Şeridi'ndeki mahkumlarla değiştirmeleri gerekiyor

Filistin'de olup bitenler inanılır gibi değil. Sivil halka karşı işlenen suçlar. Eğer görüyorsanız, bunların olduğuna inanamazsınız ve şu anda bu inanılmaz şeyleri yapmaya devam ediyorlar. Hatta daha kötüsünü yapmak istiyorlar, Gazze'nin güneyini işgal etmek istiyorlar. Gazze milyonlarca mültecinin yaşadığı bir şehir. Sadece Filistin'deki mahkumları Gazze Şeridi'ndeki mahkumlarla değiştirmeleri gerekiyor. Bu basit bir mesele, çok basit. Mahkumları değiştirirsiniz, olur biter. İsrail'de daha az mahkûm kalmasını istiyorlar. Filistin davasını destekleyen İsrailliler de var. FHKC’ye 1970 yılında katıldım, bugüne kadar Filistin davası için çalıştım ve Müslüman oldum.

Allahu Ekber!

Bayramınız mübarek olsun.

* * * 

What is going on in Palestine is unbelievable. The crimes committed against the civilian population. And if you see, you cannot believe it which happened, and they are continuing to do unbelievable things now. And they want to do worse, they want to invade the south of Gaza. Gaza is a city where there are millions of refugees. They only have to change the prisoners in Palestine for the prisoners in Gaza Strip. That's a simple fact. It's very simple. You change the prisoners, and that's it. There will be less prisoners in Israel. And there are Israelis, they are supporting the Palestinian cause. I joined the PSLP in 1970. And up till now, I am working for the Palestinian cause and I became a Muslim.

Allahu Ekber!

Eid al-Mubarak.